Vyberte stranu

Workshop „Otvor srdce prírode“ 

 

Veľmi rada by som s Vami zdieľala moje aktuálne najnovšie uvedomenia týkajúce sa toho, ako je človek priamo prepojený s prírodou a čo to skutočne znamená. Príroda odzrkadľuje tú najčistejšiu podobu stvoriteľa , ktorá je tu na svete voľným okom viditeľná. A preto vie príroda byť náš veľký učiteľ ak sa do toho otvoríme nie len očami ale aj srdcom.

 

Workshop sa venuje tematike toho, ako začať vnímať prírodu a stvorenie po novom. Ako jej dať priestor vo svojom živote a čo sa skutočne deje, keď je človek s ňou spojený.

Ako vie každý sám za seba tento vzťah napraviť a priblížiť sa tak k náprave vzťahu, sám so sebou. Čo naozaj znamená mať dobrý vzťah s prírodou? Aký rozmer to môže mať? A v neposlednom rade si povieme, čo môžeme spraviť pre nápravu a vyladenie tohto vzťahu.

*Ukážeme si, ako vieme v prírode odpozorovať tie najlepšie fungujúce stratégie pre život a ako v nej dokážeme vidieť dokonalosť a úplnosť. A presne na túto vlnu sa spoločne naladíme a otvoríme sa tomu.*Povieme si aj to, ako nebyť iba konzument ale čo môže každý sám za seba urobiť a vyvážiť tak všetko to, čo nám príroda ponúka.*Budeme sa venovať tomu, ako vieme každý sám za seba tento vzťah napraviť a ako ho v sebe kultivovať a rozvíjať ďalej. Napokon Zem je naša domovina , bolo by dobré sa o ňu láskyplne starať a začať ju vnímať ako našu neoddeliteľnú súčasť

Termín: 01.06.2019

Trvanie: 11,00-16,00

Cena: 70 EUR

 

Prihlásenie:

3 + 7 =

3balance @ 2017

Share This