Vyberte stranu

Vzdelávanie

 

Vzdelávanie pre dospelých v 3 Balance Academy ponúka širokú paletu kurzov a sedení v rôznych oblastiach a témach, skutočne dôležitých pre život:) Daj možnosť tvojej podstate (duši) sa prejaviť.

Termíny konania kurzov pribúdajú priebežne.  Podrobnejšie o náplni kurzov sa dozvieš rozkliknutím jednotlivých kurzov.Nižšie nájdeš blogy a videá o aktuálnych témach, ktorým sa venujem na mojej ceste spájania sa s mojou podstatou.

KurzyDátumMiestoPopis
Workshop "Otvor srdce prírode"18.5.2019BratislavaViac info
Vybudovanie energetickej imunityna objednanieSkype alebo osobneViac info
Sedenie na objednanieSkype alebo osobneViac info

Lektori

 

V rámci 3Balance Academy vzdelávania by som Vám rada odporučila aj mojich kolegov, ktorí sa venujú podobným tematikám v oblasti hľadania skutočnosti a svojej prirodzenosti v živote . V popise nižšie nájdete všetky potrebné informácie.

 

Mgr. Lenka Madudová

Pod značkou 3Balance Academy pre Vás tvorím kurzy a sedenia, ktoré vychádzajú z mojej podstaty a z toho, v akom bode v živote sa práve nachádzam. Z tohto miesta vzniklo aj dlhodobé vzdelávanie „Budovanie vzťahu sám so sebou“. Moje sedenia sa tematicky obmieňajú a možno na mňa natrafíte v momente, kedy Vám daná téma zapasuje do života:)

Som prostredníkom medzi Vami a Vaším Vyšším Ja (úroveň nadvedomia (duša)) , ktorá disponuje všetkými dôležitými informáciami o vás, bez posudzovania a bez ega. 

S týmito informáciami narábam na sedí aj na kurzoch. Špecializujem sa na nápravu a prenastavenie poľa človeka za účelom zlepšenia kvality života v súlade sám so sebou 🙂

Viac info nájdete v mojich blogoch nižšie a na youtube kanály.

Mgr. Veronika Madudová

V mojej niekoľkoročnej praxi média – tlmočníka medzi človekom a jeho Vyšším Ja (úrovňou duše, Vedomia) – som v rámci individuálnych sedení pokryla široké spektrum rôznych tém, s ktorými sa človek bežne v živote stretáva. Všetky mali spoločnú podstatu.

Človek, ktorý vyhľadáva náhľad do jeho aktuálnej situácie za účelom pochopenia jej príčiny a možných riešení, má ťažkosti interpretovať dianie v jeho živote tak, aby si dokázal spojiť kľúčové súvislosti a samostatne si tak odpovedať na všetky dôležité otázky.

Z mojej ponuky preto odbudli individuálne sedenia a na ich mieste pribudol kurz „Plán duše“, ktorý je zacielený na cibrenie vnímania života tak, aby tento každému jednému človeku dával zmysel ?

Viac informácii: www.quantasha.com

Jozef Žarnovičan
V mojej práci sa venujem sprístupneniu vlastného pocitu a jeho potenciálu pre život človeka. Na základe osobnej skúsenosti práce so svojou prirodzenosťou, dušou a prekonaním vlastných životných situácii, poukazujem na rôzne možnosti pochopenia seba a svojho života prostredníctvom najprirodzenejšej formy pre človeka, cez jeho vlastný pocit.
Na svojom kurze Okamih prítomnosti “ či stretnutiach “ Zoznám sa so svojím pocitom “  ukazujem prakticky, ako sa človek sám dokáže navigovať vo svojom živote prostredníctvom vlastného pocitu a môže tak prevziať zodpovednosť za svoj život do vlastných rúk.
Vnímanie pocitu zo seba je základom pre pochopenie a vyriešenie akejkoľvek životnej situácie, preto je moja práca plne zameraná na tento aspekt života človeka.
Viac informácií nájdete na : www.jozefzarnovican.sk

Blogy

 • Priestor ako zrkadlo
  by Lenka on 20 marec, 2019 at 13:36

  Rada by som s Vami zdieľala moje aktuálne zistenia ohľadne vzťahu s priestorom , ktorý nás všetkých obklopuje. Priestor okolo nás je veľmi zaujímavá téma na sledovanie pretože vieme, že priamo odzrkadľuje vzťah, ktorý tvoríme sami so sebou. Keď budem hovoriť o priestore The post Priestor ako zrkadlo appeared first on Duchovno v každodennom živote. […]

 • Budovanie vzťahu sám so sebou každý deň
  by Lenka on 14 január, 2019 at 15:13

  Na ceste seba rozvoja či duchovného rastu je častokrát opakované, že je potrebné spoznať sám seba. Čo to v skutočnosti ale naozaj znamená? V tomto blogu si ukážeme na príkladoch z mojej praxe, ako sa častokrát stavajú dve časti nás (predstava a podstata The post Budovanie vzťahu sám so sebou každý deň appeared first on Duchovno v každodennom živote. […]

 • Zvyk ako brzda vývoja
  by Lenka on 10 december, 2018 at 19:41

  Takto v predvianočnom období by som sa rada povenovala tematike zvyku. Tento blog by mohol poslúžiť, ako motivácia začať veci robiť trošku INAK, ako sme zvyknutí doposiaľ. Najskôr sa ale pozrime prečo je celkovo dobré pozrieť sa na zvyk, ako taký The post Zvyk ako brzda vývoja appeared first on Duchovno v každodennom živote. […]

 • Kontrola v živote
  by Lenka on 14 november, 2018 at 12:55

  Do témy kontrola som sa plynule dostala cez blízke skúmanie egíčka. Je to možno aj preto, lebo z môjho pohľadu sú prepojené. Stačí si len všimnúť kedy prehnanú kontrolu zapíname a za akým skutočným motívom. Prečo vlastne máme tendenciu a pnutie neustále niečo The post Kontrola v živote appeared first on Duchovno v každodennom živote. […]

 • Ego verzus podstata
  by Lenka on 20 október, 2018 at 07:31

  Rada by som trochu zabŕdla do v duchovne veľmi obľúbenej témy a tou je ego. Sama som účastníkom jeho každodenného priameho prenosu, kde jeho chvíle dramatizovania, nafukovania, zmenšovania a ustupovania do pozadia sledujem sama na sebe. Deje sa to všetko v priamom prenose každému The post Ego verzus podstata appeared first on Duchovno v každodennom živote. […]

Videá

Galéria

Ochrana osobných údajov

Mgr.Lenka Madudova
madudova@3balance.sk
0907 324 114

3 Balance Academy
Azalková 770/6
821 01 Bratislava
IČO: 46887482
DIČ: 2023632721

 

Share This