Vyberte stranu

Vzdelávanie

 

Vzdelávanie pre dospelých v 3 Balance Academy ponúka širokú paletu kurzov a sedení v rôznych oblastiach a témach, skutočne dôležitých pre život:) Daj možnosť tvojej podstate (duši) sa prejaviť.

Termíny konania kurzov pribúdajú priebežne.  Podrobnejšie o náplni kurzov sa dozvieš rozkliknutím jednotlivých kurzov.Nižšie nájdeš blogy a videá o aktuálnych témach, ktorým sa venujem na mojej ceste spájania sa s mojou podstatou.

Lektori

 

V rámci 3Balance Academy vzdelávania by som Vám rada odporučila aj mojich kolegov, ktorí sa venujú podobným tematikám v oblasti hľadania skutočnosti a svojej prirodzenosti v živote . V popise nižšie nájdete všetky potrebné informácie.

 

Mgr. Lenka Madudová

Pod značkou 3Balance Academy pre Vás tvorím kurzy a sedenia, ktoré vychádzajú z mojej podstaty a z toho, v akom bode v živote sa práve nachádzam. Z tohto miesta vzniklo aj dlhodobé vzdelávanie „Budovanie vzťahu sám so sebou“. Moje sedenia sa tematicky obmieňajú a možno na mňa natrafíte v momente, kedy Vám daná téma zapasuje do života:)

Som prostredníkom medzi Vami a Vaším Vyšším Ja (úroveň nadvedomia (duša)) , ktorá disponuje všetkými dôležitými informáciami o vás, bez posudzovania a bez ega. 

S týmito informáciami narábam na sedí aj na kurzoch. Špecializujem sa na nápravu a prenastavenie poľa človeka za účelom zlepšenia kvality života v súlade sám so sebou 🙂

Viac info nájdete v mojich blogoch nižšie a na youtube kanály.

Mgr. Veronika Madudová

V mojej niekoľkoročnej praxi média – tlmočníka medzi človekom a jeho Vyšším Ja (úrovňou duše, Vedomia) – som v rámci individuálnych sedení pokryla široké spektrum rôznych tém, s ktorými sa človek bežne v živote stretáva. Všetky mali spoločnú podstatu.

Človek, ktorý vyhľadáva náhľad do jeho aktuálnej situácie za účelom pochopenia jej príčiny a možných riešení, má ťažkosti interpretovať dianie v jeho živote tak, aby si dokázal spojiť kľúčové súvislosti a samostatne si tak odpovedať na všetky dôležité otázky.

Z mojej ponuky preto odbudli individuálne sedenia a na ich mieste pribudol kurz „Plán duše“, ktorý je zacielený na cibrenie vnímania života tak, aby tento každému jednému človeku dával zmysel ?

Viac informácii: www.quantasha.com

Jozef Žarnovičan
V mojej práci sa venujem sprístupneniu vlastného pocitu a jeho potenciálu pre život človeka. Na základe osobnej skúsenosti práce so svojou prirodzenosťou, dušou a prekonaním vlastných životných situácii, poukazujem na rôzne možnosti pochopenia seba a svojho života prostredníctvom najprirodzenejšej formy pre človeka, cez jeho vlastný pocit.
Na svojom kurze Okamih prítomnosti “ či stretnutiach “ Zoznám sa so svojím pocitom “  ukazujem prakticky, ako sa človek sám dokáže navigovať vo svojom živote prostredníctvom vlastného pocitu a môže tak prevziať zodpovednosť za svoj život do vlastných rúk.
Vnímanie pocitu zo seba je základom pre pochopenie a vyriešenie akejkoľvek životnej situácie, preto je moja práca plne zameraná na tento aspekt života človeka.
Viac informácií nájdete na : www.jozefzarnovican.sk

Blogy

 • Alergia ako zrkadlo narušeného vzťahu s prírodou (Peľové dobrodružstvo)
  by Lenka on 30 jún, 2019 at 10:01

  Áno viem, že za dobrodružstvo sa väčšinou považuje ísť na cestu okolo sveta, no pre mňa ako alergika je táto cesta postupnej úpravy mojej alergie také malé osobné dobrodružstvo. A rada by som Vám priblížia príbeh tohto mini dobrodružstva: Od The post Alergia ako zrkadlo narušeného vzťahu s prírodou (Peľové dobrodružstvo) appeared first on Duchovno v každodennom živote. […]

 • Náprava vzťahu s prírodou
  by Lenka on 24 jún, 2019 at 18:29

  V poslednom blogu som písala o tom, prečo je dôležité mať dobrý vzťah k prírode. V tomto blogu by som to rada ešte trošku rozviedla a poukázala na to, prečo je táto tematika taká nesmierne dôležitá. Pred pár mesiacmi som sa presťahovala z bytu v Bratislave do The post Náprava vzťahu s prírodou appeared first on Duchovno v každodennom živote. […]

 • Prečo je dôležité mať dobrý vzťah k prírode
  by Lenka on 24 máj, 2019 at 08:01

  Ak prírodu berieme ako zdroj nášho života, nakoľko žijeme na Zemi, jeme jej plody a pijeme jej vodu, v podstate sme od nej závislí. V prírode sa nachádza dokonalosť a dostatok všetkého. Ak sme si ale vytvorili taký vzťah k The post Prečo je dôležité mať dobrý vzťah k prírode appeared first on Duchovno v každodennom živote. […]

 • Priestor ako zrkadlo
  by Lenka on 20 marec, 2019 at 13:36

  Rada by som s Vami zdieľala moje aktuálne zistenia ohľadne vzťahu s priestorom , ktorý nás všetkých obklopuje. Priestor okolo nás je veľmi zaujímavá téma na sledovanie pretože vieme, že priamo odzrkadľuje vzťah, ktorý tvoríme sami so sebou. Keď budem hovoriť o priestore The post Priestor ako zrkadlo appeared first on Duchovno v každodennom živote. […]

 • Budovanie vzťahu sám so sebou každý deň
  by Lenka on 14 január, 2019 at 15:13

  Na ceste seba rozvoja či duchovného rastu je častokrát opakované, že je potrebné spoznať sám seba. Čo to v skutočnosti ale naozaj znamená? V tomto blogu si ukážeme na príkladoch z mojej praxe, ako sa častokrát stavajú dve časti nás (predstava a podstata The post Budovanie vzťahu sám so sebou každý deň appeared first on Duchovno v každodennom živote. […]

Videá

Galéria

Ochrana osobných údajov

Mgr.Lenka Madudova
madudova@3balance.sk
0907 324 114

3 Balance Academy
Azalková 770/6
821 01 Bratislava
IČO: 46887482
DIČ: 2023632721

 

Share This