Pravidelná škola intuície

(9 intenzívnych tréningov)

 

Tak ako človek chodí do fitka a stará sa o svoj zovňajšok, je možné starať sa a zveľadovať aj svoje vnútro. Cieľom pravidelných deviatich stretnutí  školy intuície pre dospelých je kontinuálnym tréningom  vytrénovať svoje vnútorné schopnosti a objaviť svoj skrytý potenciál.

Pravidelná škola intuície 1Tento intenzívny tréning je určený pre ľudí, ktorým záleží na tom, aby v sebe objavili a naštartovali doposiaľ nepoznané možnosti a zlepšili si tak kvalitu života. Tak ako vo fitku nemôžeme očakávať, že ak raz zdvihneme činku, na druhý deň nám narastie sval, tak isto je to s našimi schopnosťami akými sú intuícia, senzitivita, bdelá pozornosť, meditácia či vizualizácia. Všetky tieto zručnosti môžeme potom zužitkovať v rôznych situáciách, ktoré nám prinesie život. V rámci tréningov sa postupne dostávame k odhaleniu našej vnútornej jedinečnosti. Na stretnutiach sa budeme venovať aj intenzívnej práci na sebe a na svojich blokádach, ktoré nám bránia vo využití a prejavení nášho celého potenciálu. Z tohto tréningu si odnesiete efektívne techniky práce na sebe, ktoré môžete zúročiť kedykoľvek. Tréning je určený pre ľudí, ktorí sú ochotní prebrať za seba zodpovednosť a stať sa naozajstným tvorcom svojho života. Cieľom skupiny je spolu v podpornom prostredí rásť.

 

 

 

Aké sú výhody skupinového tréningu?

 

Pravidelná škola intuície 2

  • Skupina vytvára priestor pre cielenú diskusiu k danej tematike stretnutia
  • Podporujúce prostredie udržuje Vašu motiváciu a posúva Vás vpred
  • Skupinové „know-how“ – navzájom si v jednotlivých cvičeniach pomôžeme
  • Sprostredkovanie praktických nástrojov a techník pre efektívnejšie napredovanie
  • Spoločné kroky smerujúce k zmene a k tréningu – AKCIA priamo na stretnutiach

Trvanie kurzu: vždy 3 hodiny

l.SKUPINA

V termíne od 17,30-20,30

Ak sa naplní prvá skupina pribudnú aj termíny druhej skupiny.

Termíny:

1. stretnutie: 12.9.2017

2. stretnutie: 3.10.2017

3 .stretnutie 24.10.2017

4. stretnutie 14.11.2017

5. stretnutie 12.12.2017

6. stretnutie 9.1.2018

7. stretnutie 30.1.2018

8. stretnutie 20.2.2018

9. stretnutie 13.3.2018

 

 

Program stretnutí

1.stretnutieBdelá pozornosť – Na tomto stretnutí si vysvetlíme, prečo je v dnešnej uponáhľanej dobe dôležité vnímať svoje telo a prostredie, v ktorom žijeme naplno. Zábavnými cvičeniami si ukážeme, aké je jednoduché dosiahnuť stav bdelej pozornosti. Inými slovami, ako byť prítomný vo svojom živote. Byť  tu a teraz.

2.stretnutieZjemnocitnenie – Na tomto stretnutí si ukážeme a potrénujeme techniky, ktoré nám pomôžu stať sa citlivejšími na vonkajšie podnety. Ukážeme si, ako vieme vnímať a precítiť jemnohmotné energie a vysvetlíme si, načo je dobré im venovať pozornosť.

3.stretnutiePrebudenie intuície – Na tomto stretnutí  budeme robiť cvičenia na aktiváciu centra v mozgu na prijímanie mimozmyslových informácií. Toto centrum si precvičíme rôznymi cvičeniami, aby sme sa vedeli na našu intuíciu lepšie spoľahnúť.

4.stretnutieTréning intuície – Na tomto stretnutí budeme ďalej trénovať našu intuíciu. V cene tohto stretnutia okrem ďalších techník je aj tréningová pomôcka INTUITION.VISION v hodnote 41,40 Eur určená na rozvoj mimozmyslového vnímania a jeho sledovanie na báze vedeckých štatistických metód.

5.stretnutieMeditácia, vizualizácia a čistenie – Na to, aby sme vedeli na sebe efektívne pracovať potrebujeme sa naučiť aj tieto pomocné techniky, ktoré budeme počas ďalších stretnutí využívať. Všetky cvičenia je možné používať ako pomôcku v práci na sebe.

6.stretnutieTvorca svojho života – Je načase vymeniť rolu pasívneho diváka, za rolu režiséra vo svojim živote. A ukážeme si prvé kroky, ako sa  tomu vieme priblížiť. Praktický návod ako prebrať vo svojom živote kormidlo a nenechať sa srthnúť vo víre emócií a falošných presvedčení o sebe.

7.stretnutieZodpovednosť sám za seba – Na tomto stretnutí si ukážeme, aké je dôležité prebrať sám za seba zodpovednosť. Technikou sebakoučingu vedeného v meditácii si skúsime vytýčiť témy, na ktorých budeme aktívne ďalej pracovať. Každý sám za seba. Ukážeme si, ako efektívne a rýchlo vieme potom rôzne životné situácie rozpitvať a ako sa pri nich naozaj cítime.

8.stretnutieSpoznaj sám seba – Ktoré veci čo ma v živote trápia pramenia zo mňa a ktoré som prevzal/a? Ako viem, že to čo v živote robím a ide naozaj zo mňa a nie je to prenesené od mojích rodičov, partnerov, predkov…? Na tomto stretnutí sa pozrieme hlbšie na tematiku vonkajších projekcií, ktoré sme si do nášho života preniesli a uverili im. Taktiež si spravím krátku revíziu v rôznych životných oblastiach a nájdeme cudzie vplyvy. Ukážeme si techniku s ktorou je možné sa týchto cudzích projektcií pomaličky zbavovať a znovuobjaviť seba.

9.stretnutie s Veronikou Madudovou – Veronika pôsobí ako spirituálne médium a venuje sa tematike vyššieho JA a nájdenia svojho vnútorného potenciálu.Viac informácii o jej práci nájdete TU . Na tomto stretnuti sa stretnete aj s  Marinou Daschner. Marina je channeling médium a pomáha už niekoľko rokov zodpovedať ľuďom ich otázky a nasmerovať ich na správnu cestu ich životného poslania. Na tomto stretnutí si ukážeme ďalšie techniky, ktoré smerujú k intenzívnejšej práci na sebe.

Týmto stretnutím ukončíte náš cyklus pravidelnej školy intuície a budete vybavený kopou efektívnych cvičení a techník, ktoré viete vo vašom živote hneď zužitkovať.

Pravidelná škola intuície 4

V cene kurzu je zahrnuté občerstvenie. Po každom stretnutí dostanete krátke zhrnutie náplne stretnutia (skriptá a odporúčané cvičenia na doma) Súčasťou našich stretnutí bude aj súkromná uzavretá skupina na FB, kde môžeme rozobrať naše pokroky a navzájom si zodpovedať aj na otázky, ktoré pri našej spoločnej ceste môžu vzniknúť.

Tréningy pravidelnej školy intuície je možné zakúpiť iba spolu, nie jednotlivé stretnutia.

 

 

 

Cena jedného stretnutia je 69 EUR na osobu.

Maximálny počet účastníkov je 12

 

Referencie od účastníkov „Pravidelnej školy intuície“ 2016-2017

 

“Mojim očakávaním bolo, že sa na Pravidelnej škole intuície naučím správne používať svoju intuíciu v rôznych životných situáciách. Ani náhodou ma na začiatku nenapadlo, že tento kurz mi dá oveľa viac. Škola intuície ma priviedla na dávno zabudnutú cestu naspäť k sebe, k uvedomeniu si úžasných možností ktoré má v sebe každý z nás, ukázala mi súvislosti života z inej perspektívy. To čo som sa naučila, denne využívam na svoj ďalší rozvoj. Cítim sa slobodnejšie, pokojnejšie a viem, že môj život nie je v rukách osudu, ani okolitého sveta ale to ako budem žiť záleží iba na mne. Ďakujem lektorke Lenke a skvelej skupine ľudí, s ktorými som mala možnosť sa vďaka Škole intuície stretnúť.” Ľubica.
“Pre mňa to bol veľmi dobrý štart do “duchovného života”. Pre človeka ,ktorý je denno denne v tejto materiálnej dobe vystavený tlaku z okolia a nevie kde by začal, aby sa z tohto kolotoča vymanil, je kurz intuície veľmi vhodný.Podarilo sa mi nájsť spôsoby a nástroje ako sa začať vnímať, ako sa upokojiť, ukľudniť, zjemniť voči vnímaniu “duchovného” sveta, a hlavne samého seba.Človek v kurze zistí ako sa dá vnímať svet inak, ako sa dajú zistiť o sebe dôležite veci pre vyrovnaný život. Ako sa zbaviť stresu, ako “si pomôcť” v náročných situáciách.” Luco.
“Keď som sa prihlásila do Pravidelnej školy intuície pre dospelých netušila som, čo zažijem, kam ma moja cesta zavedie.Oslovila ma téma. Chcela som žiť intuitívnejšie. Tak som sa prihlásila. Dnes, s odstupom, času, môžem povedať, že to čo som realne zažila a kam som sa posunula, prevýšilo všetky moje očakávania.Hodiny boli zábavné a hravé. Na každú hodinu som sa tak tešila, že 3 týždenné prestávky mi pripadali neuveriteľne dlhé. Nevedela som sa dočkať novej témy a skvelého kolektívu. Postupne, vrstvu po vrstve, som nachádzala nový svet poznania. Naučila som sa vnímať viac svoje pocity, signály z môjho vnútra, dôverovať svojej intuícii, priblížila som sa viac aj k sebe samej. Dnes sa už vo veľa situáciách rozhodujem na základe svojej intuície, lebo som sa naučila ju počúvat a vnímať :)Takže, ak sa rozhodujete, či sa prihlásiť do Školy intuície pre dospelých, SMELO DO TOHO. Zažijete ½ rok, ktorý Vám, môže ZMENIŤ celý ŽIVOT, tak ako mne 🙂“ Jude.
“Predtým, ako som sa prihlásil som o intuícii iba počul, moc som jej neveril, ale hneď na prvých častiach kurzu boli momenty, kedy som len z úžasom pozoroval ako je možné že to funguje. Postupne som sa naučil ako intuíciu využiť v bežnom živote a na záver som dostal odpovede na otázky ktoré mi veľmi pomohli. Osobne odporúčam každému, kto sa chce rozvíjať a dozvedieť sa niečo viac o sebe.” Tomáš

Prihlásenie:

5 + 2 =

3balance @ 2017

Share This