PRÁZDNINOVÁ ŠKOLA INTUÍCIE pre rodičov a deti na LIPTOVE

 

Miesto: Liptov – Borová Sihoť, Lipt.Hrádok

Prežite spoločné  chvíle v PRÁZDNINOVEJ ŠKOLE INTUÍCIE. ďalší ročník rodinného seminára, kde spojíte príjemné s užitočným. Seminár je určený pre rodičov a deti, ktorí radi spoja spoločné letné chvíle  v Tatrách so zábavným tréningom intuície. Naučte sa intuitívne vnímať a cítiť všetkých členov vašej rodiny. Precíťte, kto čo potrebuje bez toho, aby Vám to povedal. Rozviňte Vašu intuitívnu komunikáciu bez slov a pochopenie jeden druhého.

Cieľom tohto seminára je umožniť prepojenie rodičov s ich ratolesťami trochu inak, ako sme zvyknutí…. pomocou napojenia sa jeden na druhého. Vzťah rodič-dieťa týmto získa nový rozmer, dosiaľ nepoznaný.

40567273_xxl

Pomocou techník a cvičení na rozvoj mimozmyslového vnímania nájdu rodičia a deti po tomto seminári medzi sebou nové prepojenia. Cez bioenergetické polia sa spoja s neviditeľnými informáciami o sebe samých aj o svojich najbližších. Pochopia, čo je živé svetlo a ako s ním môžeme v rámci rodiny pracovať. Zábavnými spoločnými cvičeniami rodičia a deti precítia, a pri správnom naladení aj uvidia, auru svojich najbližších. Uvedomia si, že s touto energiou a svetlom môžu pracovať a tvoriť si rodinný život na vyššom stupni. Okrem cvičení na rozvoj intuície a na precítenie energie budeme spolu pracovať na originalite, emočnej a mentálnej telepatii alebo na schopnosti liečiť sa sami prostredníctvom myšlienky… Naučíme sa techniky, ktoré môžete využívať v bežnom živote a budovať tak VZŤAH RODIČ-DIEŤA v úplne novom rozmere.

 

 

Seminár sa uskutoční v krásnom prostredí Borovej Sihote na Liptove neďaleko Liptovského Hrádku na brehu rieky Váh. Miesto seminára a ceny ubytovania si môžete pozrieť na stránke www.borovasihot.sk  

Ubytovanie si zabezpečíte na recepcia@borovasihot.sk, pri rezervácii je potrebné povedať, že idete na Prázdninovú školu intuície. Je môžné ubytovať sa aj kdekoľvek inde v okolí, pokiaľ máte nejaké obľúbené miesto.

  

PROGRAM:

Sobota 26.8.2017

od 9 00 do 12 00

  • prezentácia, prednáška o mimozmyslovom vnímaní, spoločné zoznamovacie a intuitívne hry rodičov a detí
  • samostatný tréning v skupinách – RODIČIA: meditácia a dychové cvičenia, techniky na rozvoj intuície, DETI – hry na rozvoj intuície a pravej mozgovej hemisféry.

(v poobedných hodinách vlastný program – Liptov ponúka nekonečné možnosti pre letné zážitky – túry, vychádzky, lanovky, kontaktnú ZOO, Aquapark v Tatralandii, kúpalisko v Lipt.Jáne)

od 17 00 do 19 00 – Rozvoj vnímania bioenergetických polí – aury, živé svetlo, meditácia a dychové cvičenia, rozoznávanie pravdy a lži,  techniky na rozvoj intuície, diskusia alebo osobné konzultácie

Nedeľa 27.8.2017

9 00 – 12 00 – intuitívne cvičenia v prírode, emočná a mentálna telepatia, cvičenia na mimozmyslové vnímanie vo vzťahu rodič-dieťa,  relaxácia, diskusia alebo osobné konzultácie

 

CENA SEMINÁRA bez ubytovania – RODIČ plus DIEŤA: 150 Eur /každé ďalšie dieťa 50 Eur/

BLIŽŠIE INFORMÁCIE:  0915 850 251

Prihlášky: pelachova@3balance.sk

img_9655BS5 (2)

 

IMG_8603

IMG_8607

IMG_8586

 

 

 

 

 

 

Prihlásenie:

10 + 6 =

3balance @ 2017

Share This