Sebapoznanie „krok po kroku“

 

6 intenzívnych tréningov

Tak ako človek chodí do fitka a stará sa o svoj zovňajšok, je možné starať sa a zveľadovať aj svoje vnútro. Cieľom pravidelných šiestich stretnutí  Školy Sebapoznania „krok za krokom“ je kontinuálnou prácou na sebe, spoznať svoje vnútro  vedieť si v ňom upratať, aby sme boli schopní sa týmto spôsobom priblížiť k našej skutočnej podstate. Až keď sme schopní poupratovať to čo nás ťaží a pochpíť, čo nám to v živote zrkadlí, sme schopní vidieť a nájsť aj náš skrytý potenciál.

Na tomto intenzívnom tréningu sa naučíme ako sa spojiť so svojím vnútrom a ako mu porozumieť. Následne sa budeme venovať práci na našom vnútornom prostredí, pozrieme sa na naše podvedomie. Ukážeme si techniky, ako prostredníctvom pomoci od nášho Vyššieho Ja poupratujeme na energetických úrovniach rôznych tém, ktoré Vás ťažia. Všetky techniky, ktoré si odnesiete z tohto tréningu viete zúžitkovať aj doma na kontinuálnej práci na sebe. Povieme si o nástrahách, ktoré na nás číhajú na ceste transformácie a naučíme sa, ako sa nimi nenecháme prevalcovať a pohltiť.

Tréning je určený pre ľudí, ktorí sú ochotní prebrať za seba zodpovednosť a pochopiť, akým spôsobom s nami komunikuje naše vnútro. Cieľom je prestať brať život ako sled náhodných udalostí, ale pochopiť, že všetky životné skúšky, ktoré sme sa sem prišli naučiť sa dajú aj efektívne spracovať.  Cieľom je dopracovať sa prostredníctvom tejto práce bližšie k svojej skutočnej podstate a jej uvedomeniu a prejaveniu v živote. Cieľom skupiny je spolu v podpornom prostredí rásť.

Aké sú výhody skupinového tréningu?

 

 • Skupina vytvára priestor pre cielenú diskusiu k danej tematike stretnutia
 • Podporujúce prostredie udržuje Vašu motiváciu a posúva Vás vpred
 • Skupinové „know-how“ – navzájom si v jednotlivých cvičeniach pomôžeme
 • Sprostredkovanie praktických nástrojov a techník pre efektívnejšie napredovanie
 • Spoločné kroky smerujúce k zmene a k tréningu – AKCIA priamo na stretnutiach

 

Trvanie kurzu: vždy 3 hodiny

l.SKUPINA

V termíne od 17,30-20,30

Ak sa naplní prvá skupina pribudnú aj termíny druhej skupiny.

Termíny:

 1. stretnutie:  15.3.2018
 2. stretnutie:  27.3.2018
 3. stretnutie  10.4.2018
 4. stretnutie  24.4.2018
 5. stretnutie  15.5.2018
 6. stretnutie  29.5.2018
 7. stretnutie – dobrovoľné individuálne sedenie

Cena jedného stretnutia je 69 EUR na osobu.

Maximálny počet účastníkov je 12

People Elements, Zámocká 22, Bratislava

Program stretnutí

1.Stretnutie. Na tomto stretnutí sa budeme učiť ako obrátiť svoju pozornosť dovnútra. . Nie čo sa mi deje, ale aké pocity to vo mne vyvoláva? Veci okolo nás sa nejakým spôsobom dejú, čo sa stane, je že ľudia tieto veci zle interpretujú, lebo ich analyzujú a používajú pri tom ego procesy. Cieľom je však obrátiť pozornosť dovnútra a položiť si otázku „ako sa NAOZAJ cítim? Čo mi táto vonkajšia situácia signalizuje vo vnútri?

2.Stretnutie. Na tomto stretnutí sa naučíme ,kde sídli naše emočné centrum a čo sa deje s emóciami, keď s nimi nepracujeme. Naučíme sa techniku práce s emóciami. Na každom stretnutí sa budete individuálne venovať vaším súkromným témam, ktoré chcete práve teraz v živote riešiť.

3.Stretnutie. Cieľom tohto stretnutia je povedať si niečo bližšie o svojom podvedomí a o sile, ktorou na nás denno denne vplýva. Ukážeme si ,ako sa do nášho podvedomia dostaneme a akým spôsobom v ňom na energetickej úrovni poupratujeme.

Tematicko transformačný cyklus 2

4.Stretnutie. Na tomto stretnutí si povieme aké prekážky na ceste transformácie môžeme stretnúť. Povieme si niečo o maskách, ktoré nosíme a o filtroch, ktoré nám skresľujú naše vnímanie.

5.Stretnutie. Medzi ďalšie nástrahy číhajúce na ceste našej transformácie patria naše očakávanie a túžby. Sú tieto túžby naozaj naše? Pochádzajú z nášho vnútra? Sú s nami v súlade?

6.Stretnutie. Na tomto poslednom stretnutí zakončíme s témou ego, ktorá je tiež veľmi obľúbená na ceste rozvoja. Povieme si aké možné polienka nám môže ego v živote hádzať popod nohy.

7.Stretnutie (dobrovoľné). Toto stretnutie si môžete vybrať ako ukončenie v programe sebapoznania. Toto stretnute bude prebiehať cez skype. Ide o klasické individuálne sedenie, ktoré Vám viem pripraviť na Vami zvolenú tému alebo oblast, ktorej sa chcete venovať. Toto stretnutie sa taktiež môže ale niesť v zmysle čo je z pohľadu Vášho Vyššieho ja pre Vás teraz prioritné riešiť v rámci Vášho rozvoja.

 

Referencie od účastníkov podobného projektu „Pravidelnej školy intuície 2016-2017“

 

“Mojim očakávaním bolo, že sa na Pravidelnej škole intuície naučím správne používať svoju intuíciu v rôznych životných situáciách. Ani náhodou ma na začiatku nenapadlo, že tento kurz mi dá oveľa viac. Škola intuície ma priviedla na dávno zabudnutú cestu naspäť k sebe, k uvedomeniu si úžasných možností ktoré má v sebe každý z nás, ukázala mi súvislosti života z inej perspektívy. To čo som sa naučila, denne využívam na svoj ďalší rozvoj. Cítim sa slobodnejšie, pokojnejšie a viem, že môj život nie je v rukách osudu, ani okolitého sveta ale to ako budem žiť záleží iba na mne. Ďakujem lektorke Lenke a skvelej skupine ľudí, s ktorými som mala možnosť sa vďaka Škole intuície stretnúť.” Ľubica.
 

“Pre mňa to bol veľmi dobrý štart do “duchovného života”. Pre človeka ,ktorý je denno denne v tejto materiálnej dobe vystavený tlaku z okolia a nevie kde by začal, aby sa z tohto kolotoča vymanil, je kurz intuície veľmi vhodný.Podarilo sa mi nájsť spôsoby a nástroje ako sa začať vnímať, ako sa upokojiť, ukľudniť, zjemniť voči vnímaniu “duchovného” sveta, a hlavne samého seba.Človek v kurze zistí ako sa dá vnímať svet inak, ako sa dajú zistiť o sebe dôležite veci pre vyrovnaný život. Ako sa zbaviť stresu, ako “si pomôcť” v náročných situáciách.”  Luco.

“Keď som sa prihlásila do Pravidelnej školy intuície pre dospelých netušila som, čo zažijem, kam ma moja cesta zavedie.Oslovila ma téma. Chcela som žiť intuitívnejšie. Tak som sa prihlásila. Dnes, s odstupom, času, môžem povedať, že to čo som realne zažila a kam som sa posunula, prevýšilo všetky moje očakávania.Hodiny boli zábavné a hravé. Na každú hodinu som sa tak tešila, že 3 týždenné prestávky mi pripadali neuveriteľne dlhé. Nevedela som sa dočkať novej témy a skvelého kolektívu. Postupne, vrstvu po vrstve, som nachádzala nový svet poznania. Naučila som sa vnímať viac svoje pocity, signály z môjho vnútra, dôverovať svojej intuícii, priblížila som sa viac aj k sebe samej. Dnes sa už vo veľa situáciách rozhodujem na základe svojej intuície, lebo som sa naučila ju počúvat a vnímať :)Takže, ak sa rozhodujete, či sa prihlásiť do Školy intuície pre dospelých, SMELO DO TOHO. Zažijete ½ rok, ktorý Vám, môže ZMENIŤ celý ŽIVOT, tak ako mne ? Jude.

“Predtým, ako som sa prihlásil som o intuícii iba počul, moc som jej neveril, ale hneď na prvých častiach kurzu boli momenty, kedy som len z úžasom pozoroval ako je možné že to funguje. Postupne som sa naučil ako intuíciu využiť v bežnom živote a na záver som dostal odpovede na otázky ktoré mi veľmi pomohli. Osobne odporúčam každému, kto sa chce rozvíjať a dozvedieť sa niečo viac o sebe.” Tomáš

Prihlásenie:

3 + 8 =

3balance @ 2017

Share This