Vyberte stranu

Príroda , ktorá nás obklopuje je náš domov. Naše prostredie, v ktorom žijeme a sme od nej závislí. Príroda ako taká by bez nás úplne v poriadku existovala, existovali by sme však my bez nej?

Ak prírodu berieme ako zdroj nášho života, nakoľko žijeme na Zemi, jeme jej plody, pijeme jej vodu. V podstate sme od nej závislý. V prírode sa nachádza dokonalosť a dostatok všetkého. Ak sme si ale vytvorili taký vzťah k prírode, kde na základe selekcie jej jednotlivé aspekty neprijímame alebo odmietame, je tento vzťah narušený. Tým pádom berieme aj jej zdroje selektívne. Pretože nechápeme, že k úplnosti spokojného bytia ju potrebujeme zahrnúť ako celok. A začať ju vnímať ako dostatok v našom živote.

Do toho aký máme skutočne vzťah s prírodou nepatrí iba to, že radi chodíme do lesa a na túry. Ide tam aj o to, ako náš systém prijíma jej jednotlivé aspekty. Aký máme vzťah k jej obyvateľom zvieratám, k jej darom- našej obžive a v neposlednom rade ako sa k nej správame my sami. Berieme ju ako samozrejmosť? Myslíme si, že príroda je tu pre nás a bez nášho zásahu by neprežila? Sme skutočne my ľudia korunou tvorstva?

Tento vzťah sa odzrkadľuje aj na našom poli. Informácie z vonku a teda z prírody vstupujú do nášho systému a cez pokrivenia, nepochopenia a diery v našom systéme majú nejaký dopad aj na naše fyzické telo. Toto sedenie sa venuje funkčnej náprave tých vrstiev poľa, v ktorých je funkčný problém, ktorý vytvára pokrivený vzťah prírode a nášmu okoliu. Ide o rôzne očakávania, strachy, neúplné predstavy, odmietanie prírody vo forme alergií a intolerancií a v neposlednom rade ide o vzťah aký k prírode máme a tvoríme.

Na tomto sedení sa pozrieme na rôzne odmietavé , selektívne postoje k prírode ako takej a napravíme si pokrivenia, ktoré tento spôsob vnímania prírody vytvárajú priamo v jemnohmotných vrstvách poľa.

Toto sedenie je „kutilské“ pretože na ňom budeme pracovať na oprave poľa aby sme vedeli napríklad danú bylinku, alebo akýkoľvek dostatok skutočne využiť na jeho plný potenciál. Aby sme z neho vedeli vyťažiť maximum a tým pádom, aby nám začali efektívnejšie fungovať dostatky z prírody aj na naše hmotné telo. Ukážeme si, ako vieme dostatok v prírode využiť pre svoje fungovanie a fyzické telo na maximum svojich možností.

Bylinky a všetky dary prírody obsahujú nie len nášmu telo prospešné látky ale sú dôležité aj na informačnej úrovni je dobré napraviť ich „vstrebateľnosť“ do nášho systému. Podporme naše fyzické telo aby vedelo prijať prírodu a jej dary, ako súčasť priestoru v ktorom žijeme a tvoriť tak symbiózu namiesto odporu a neprijatia.

Viac o tom, prečo je dôležité mať dobrý a vyladený vzťah k prírode sa dočítate v tomto BLOGU.

Ako sa dá napraviť vzťah s prírodou sa dočítate TU.

Pre koho je sedenie určené:

  • Pre ľudí, ktorí chápu dôležitosť prepojenia s prírodou ako  základnou bázou pre náš život
  • Pre ľudí, ktorí chcú pochopiť, čo ich drží v nevyladenom vzťahu s prírodou ako takou.
  • Pre ľudí, ktorí chápu, že vedieť využiť prírodu a jej dostatky naplno v sebe skrýva veľký potenciál
  • Pre ľudí, ktorí by sa radi stali vnímavejšími na podnety v prírode
Priebeh sedenia:

Na sedení budeme pracovať na jemnohmotnej úrovni poľa. Po sedení dostanete odomňa materiál , ktorým ďalej môžete samostatne doma pracovať.

 Sedenie prebieha cez Skype. Odpovedám iba na otázky, ktoré sa týkajú priamo Vás.

Cena : 120 EUR

Trvanie : 1-1,5h

 

 

 

Prihlásenie:

12 + 13 =

3balance @ 2017

Share This