Sedenie – Určenie skutočných priorít

 

 

Poznáte ten pocit, keď sa cítite v živote zaseknutí, nič sa nehýbe správnym smerom a vy len čakáte na spasenie? Toto sú pocity, ktoré môžu prameniť aj z toho, že vynakladáte energiu nesprávnym smerom. To, čo sa potom stane je, že na posun správnym smerom energia už nezostáva. Toto sedenie sa špecializuje na určenie priorít vo Vašom živote, prostredníctvom Vašej duše, Vášho Vyššieho Ja a nie prostredníctvom ega, ako to častokrát robíme.

 

 

Na sedení Vám za pomoci informácií od Vášho Vyššieho Ja pomôžem rozoznať podstatné od nepodstatného. Niektoré udalosti totiž majú v živote z pohľadu duše Väčšiu prioritu ako ostatné, a preto sa môže zdať, že sme sa niekde zasekli alebo tlačíme na niečo, čo ešte nemá priestor v našom živote😊. Ak naopak neviete, na čo, presne je teraz dobré sa zamerať a kde máte venovať energiu, toto sedenie je taktiež vhodné aj pre Vás. Viac o smerovaní energie v živote si prečítate v tomto BLOGU.

Na sedení si vysvetlíme na Vašej konkrétnej situácií prečo energia neprúdi smerom, ktorý práve riešite a čo je tomu na vine. Povieme si aj to, kam sa podľa odporúčania Vášho Vyššieho Ja máte zacieliť.

 

Pre koho je sedenie určené:

  • Pre ľudí, ktorí cítia, v živote nespokojnosť a pocit stagnácie
  • Pre ľudí, ktorí sa cítia zmätene a nevedia čomu prednostne venovať svoj čas a energiu
  • Pre ľudí, ktorí chápu, že niektoré veci majú z pohľadu duše väčšiu prioritu ako z pohľadu ega 😊
  • Pre ľudí, ktorí by radi pre usporiadali tok energie vo svojom poli tým správnym smerom.


 

Priebeh sedenia:

Na začiatok sedenia budem od Vás potrebovať Vaše meno a priezvisko a krátky informačný opis , v akých oblastiach Vášho života sa cítite zaseknutí. Alebo kam prednostne smerujete Vašu energiu teraz, ale neprináša Vám to úspech. Sedenie prebieha cez Skype. Táto forma nemá žiaden vplyv na priebeh sedenia. Odpovedám iba na otázky, ktoré sa týkajú priamo Vás a Vášho problému.

Cena : 120 EUR

Trvanie : 1-1,5h

Prihlásenie:

10 + 12 =

3balance @ 2017

Share This