Vybudovanie energetickej imunity voči Vášmu okoliu

 

Máte niekedy pocit, že po návšteve rodiny odchádzate domov, úplne vycucaný z energie? Máte v okolí ľudí, ktorým sa takzvane hovorí „energetickí upíri“? Necháte sa Vaším prostredím ľahko ovplyvniť a neviete prečo to tak je? Pracujete v oblasti, kde ste nútení sa stretávať s veľkým množstvom ľudí a nedarí sa Vám zachovať si svoju vnútornú energiu?

 

Toto sedenie je špeciálne zamerané na prečistenie, nápravu a regeneráciu vonkajšej vrstvy poľa človeka. Eliminujú sa tým nežiadúce vplyvy a ich dopad na systém človeka. Ide o tú vrstvu nášho poľa, ktorá je neustále v interakcii s okolitým prostredím. Táto vrstva môže obsahovať sama akési nezrovnalosti, diery, chyby a narušenia, ktoré nepriaznivo vplývajú na našu celkovú energiu a hospodárenie s ňou. Na tomto sedení pracujem výlučne na tejto vrstve poľa a počas sedenia sa venujem znovuobnoveniu a nakopnutiu jej imunity. Naučím Vás počas sedenia, ako je možné si túto imunitu udržiavať z dlhodobého hľadiska. Viac sa dočítate v BLOGU.

Pre koho je sedenie určené:

  • Pre ľudí, ktorí sú ľahko ovplyvniteľní okolím a je im ťažké ostať vo svojom strede a byť sám sebou
  • Pre ľudí, ktorí sa cítia vyčerpaní z rodinných návštev, meetingov s kolegami, stretnutím s niektorými znamými
  • Pre ľudí, ktorých pracovná náplň obnáša častú interakciu s druhými (obchodníci, učitelia, pomáhajúce profesie…)
  • Pre ľudí, ktorí by radi obnovili prirodzenú imunitu svojho poľa a zlepšili a napravili tak kvalitu svojich vzťahov

 

Súčasťou tohto sedenia je:

  • Teoretický výklad a vysvetlenie funkcie interakčnej (vonkajšej) vrstvy poľa človeka
  • Vedená meditácia na nápravu, čistenie a znovuobnovenie imunity poľa
  • Individuálna rada od Vášho Vyššieho Ja, ako narábať so situáciou, ktorá Vás najviac vyčerpáva a čo sú témy,na ktoré je vhodné sa pozreť za tým.
  • Technika práce na spracovanie akýchkoľvek iných nežiadúcich vplyvov, ktoré majú tendenciu toto optimálne nastavenie poľa narúšať.

 

Priebeh sedenia:

Na začiatok sedenia budem od Vás potrebovať Vaše meno a priezvisko a krátky informačný opis , v ktorých situáciách vo vašom živote sa cítite najviac energeticky poddimenzovaný. Následne si dohodneme termín sedenia. Sedenie môže prebiehať telefonicky, cez Skype alebo aj osobne podľa Vašej predstavy. Nie je potrebné stretávať sa osobne ak Vám to nevyhovuje, nakoľko to nemá žiaden vplyv na priebeh sedenia. Odpovedám iba na otázky, ktoré sa týkajú priamo Vás a Vášho problému.

Cena : 120 EUR

Trvanie : 1-1,5h

 

O mne:

Volám sa Lenka Madudová a som prostredníkom medzi Vami a Vaším Vyšším Ja (úroveň nadvedomia (duša) , ktorá disponuje všetkými dôležitými informáciami o vás bez posudzovania a bez ega. Informácie, ktoré dostanete od Vášho Vyššieho Ja Vám pomôžu vniesť do Vašej terajšej situácie väčšiu perspektívu. Objasnia Vám veci, ktoré sú s danou situáciou spojené energeticky, emočne alebo sú Vám neprístupné, pretože sa schovávajú na úrovni podvedomia. Všetka moja práca prebieha na energetickej jemnohmotnej úrovni tela človeka.

Referencie od klientov

 

„Na sedenie som sa prihlásila kvôli pocitu straty energie, hlavne po stretnutiach s klientami. Mala som vybité baterky. Hneď po sedení som sa cítila oveľa lepšie. Moja enegia z okolia sa zosústredila okolo mňa. Po týždni mám pocit vnútorneho kľudu, pokoja a radosti. Menej ma rozptyľuje okolie a ľudia z neho, menej sa stresujem. Umožnilo mi to venovať sa viac svojmu vlastnému životu a byť vnímavejšia k svojmu vnútornému svetu. Ďakujem.“ Judita
 

Prihlásenie:

8 + 3 =

3balance @ 2017

Share This